Terapeuci

W naszym zespole pracują terapeuci z doświadczeniem klinicznym posługujący się najnowszymi metodami i technikami stosowanymi w fizjoterapii. Aby móc w jak najlepszy i skuteczny sposób pomagać Pacjentom ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na różnego rodzaju kursach i konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji.

Mgr Izabela Radomska – absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas stażu zawodowego w Zakładzie Rehabilitacji w Przychodni „Zdrowie” w Lubartowie. Praktyki zawodowe odbywała m.in. w Szpitalu Klinicznym nr 4, Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie. Specjalizuje się w terapii pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi i dysfunkcjami narządu ruchu. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od października 2014 roku.

 

Mgr Ewa Socha – absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” w Lubartowie oraz  w Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym w Baranówce. Praktyki zawodowe odbywała w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od listopada 2014 roku.

 

Lic. Mateusz Abramik – absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobył podczas stażu w Środowiskowym Domu Samopomocy w Jamach. Praktyki zawodowe odbył m. in. w Centrum Medycznym „Curate” oraz w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Fizjomed” w Ostrowie Lubelskim. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od czerwca 2015 roku. W pracy z pacjentem wykorzystuje Metodę PNF, nowoczesne techniki masażu oraz dynamiczne plastrowanie – Kinesiology Taping.

 

Mgr Anna Moryc – absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas praktyk w przychodni „REHA-SEND’’ w Lublinie. Praktyki zawodowe odbywała , także w uzdrowisku „ Piast „ w Iwoniczu Zdroju oraz w SPZOZ w Lubartowie. Ukończyła kurs Osteopatii Strukturalnej i Chiropraktyki wg dr Ackermana. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od września 2015 roku.

 

Mgr Grzegorz Och – absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobył podczas stażu w naszym Zakładzie Rehabilitacji. Pracuje od stycznia 2017 roku. 

Godziny otwarcia

poniedziałek 7.30 - 19.00

wtorek 7.30 - 19.00

środa 7.30 - 19.00

czwartek 7.30 - 19.00

piątek 7.30 - 19.00

Galeria

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009 image015