Terapeuci

Dlaczego warto Nas wybrać

W naszym zespole pracują terapeuci z doświadczeniem posługujący się najnowszymi metodami i technikami stosowanymi w fizjoterapii. Aby móc w jak najlepszy i skuteczny sposób pomagać Pacjentom ciągle podnoszą swoje kwalifikacje na różnego rodzaju kursach i konferencjach naukowych z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji.

lic. Radosław Bil

absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie.
Ukończył Wyższą Szkołę Społeczno Przyrodniczą Woncentego Pola w Lublinie. Pracuje od 1 stycznia 2022 roku. Doświadczenie zdobył w SPZOZ Lubartów.

lic. Wojciech Stroński

absolwent Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie.
Doświadczenie zawodowe zdobył podczas prowadzenia prywatnej praktyki zawodowej, pracy w Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” w Lubartowie. Jest dyplomowanym trenerem zajęć fitness. W pracy z pacjentem wykorzystuje nowoczesne metody masażu, mezoterapię w zespołach bólowych kręgosłupa i mniejszych stawów oraz dynamiczne plastrowanie – Kinesiology Taping. Uczestniczy w konferencjach poszerzających zakres wiedzy oraz udziela się w akcjach prozdrowotnych. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od maja 2019 roku.

mgr Dominika Zbiciak

absolwentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo w Lublinie oraz w Uzdrowisku w Nałęczowie. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od września 2018 roku.

mgr Diana Zbiciak

absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Parczewie - technik masażysta oraz ABSOLWENTKA Wyższej Szkole Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w naszym Zakładzie Rehabilitacji w którym pracuje od marca 2017 roku. W 2019 roku ukończyła kurs PNF.

mgr Ewelina Mazurek

absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie
Doświadczenie zawodowe zdobyła w czasie odbywania praktyk podczas stażu zawodowego w naszym Zakładzie Rehabilitacji. Ukończyła kurs: pierwsza pomoc przedmedyczna. W naszym Zakładzie Rehabilitacji pracuje od 1 lutego 2020 roku.

mgr Izabela Radomska

absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno – Przyrodniczej w Lublinie
Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas stażu zawodowego w Zakładzie Rehabilitacji w Przychodni „Zdrowie” w Lubartowie. Praktyki zawodowe odbywała m.in. w Szpitalu Klinicznym nr 4, Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Lublinie. Specjalizuje się w terapii pacjentów ze schorzeniami reumatycznymi i dysfunkcjami narządu ruchu. W Zakładzie Rehabilitacji pracuje od października 2014 roku.

Jeśli potrzebujesz pilnej pomocy, zadzwoń do nas.

+48 81 8514434
+48 721 555 300